Inimesed Eedenis

Meie soov on muuta maailm paremaks kohaks.
Eden carreers

Edenis töötamine

Kuna meie ettevõte tegutseb 18 riigis ja meie alluvuses töötab rohkem kui 3000 inimest, saame pakkuda puhast joogivett rohkem kui poolele miljonile inimesele, kes on tänu sellele energiat täis.

Hoolime oma töötajatest ning seetõttu pakume neile arenguvõimalusi, väljakutseid ja võimalust ise algatusi läbi viia.
Meie ettevõtte loojaks oli nägemustega mees, mistõttu soovime end ümbritseda inimestega, kes suhtuvad sellesse töösse hoole, vastutustunde ja loomingulisusega.
Edenis töötades on iga päev eelmisest erinev ning olenemata sellest, kas olete müügimees, raamatupidaja või jaemüüja – teie roll meie ettevõttes on väga oluline.
Meie eesmärk on aidata oma töötajatel areneda läbi õiglase, stabiilse ja läbipaistva tulemusjuhtimissüsteemi ning vastavalt iga töötaja potentsiaalile ja soovidele pakkuda ka võimalust karjääriredelil edasi liikuda.

Meil on pakkuda erinevaid töökohti üle Euroopa – turustamises, müügitöös, raamatupidamises ja personaliosakonnas – seega on teil võimalus ehitada oma karjääri üles dünaamilises ja rahvusvahelises keskkonnas.

Edeni väärtused

Meie väärtused Edenis peegeldavad meie põhiolemust ja meie tulevikusoove.
Väärtused aitavad meil kujundada ettevõttesisest käitumist ja omavahelist suhtlust, võtta vastu otsuseid ning leida ühist keelt klientide, tarnijate ja kogukondadega..
Väärtused innustavad meid arenema ja panustama parema tuleviku kujunemisse ning me loodame, et ka teie austate samasid väärtusi.

Rohkem meie väärtustest

Liitu meiega

Palume vabalt saata meile teile C.V. , loeme seda ja kui see sobib mis tahes vabade ametikohtadega, siis nüüd või hiljem võtame teiega ühendust.

Failid peavad olema väiksemad kui 2 MB.
Lubatud faili tüübid: pdf doc.
Failid peavad olema väiksemad kui 2 MB.
Lubatud faili tüübid: pdf doc.

Selle taotluse esitamisega nõustute, et EDEN SPRINGS ESTONIA OÜ töötleb teie andmeid,et jagada käesoleva vormiga taodeldavat teavet .

Teie andmeid võib edastada teistele Eden Groupi ettevõtetele ja andmete töötlejatele nii Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) kui ka väljaspool seda. Andmete edastamine väljaspool EMPd põhinevad Euroopa Komisjoni vastuvõetud asjakohase otsusega või lepinguliste standardtingimustega.

Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, samuti võite kasutada oma õigust tutvuda, samuti oma õigusi andmete parandamiseks, kustutamiseks, objektiks, töötlemise piiramiseks ja andmete teisaldatavuseks, saates taotluse: GDPR@ee.edensprings.com, kaasa arvatud teie nimi ja aadress sidepidamiseks ja kinnitamiseks ning nõutavate andmete töötlemine.

Lisateavet andmekaitse kohta leiate meie privaatsuseeskirjadest aadressil: https://www.edensprings.ee/privaatsus-poliitika

CAPTCHA
See küsimus on mõeldud selleks, et kontrollida, kas olete päris külastaja ja vältida automaatset rämpsposti esitamist.