Meie partnerid

Meie tarnijatel on hea rahvusvaheline maine, mistõttu saame oma toodetele tagada parima kvaliteedi.
keyboard_arrow_down

Ebac Ltd on Euroopa juhtiv veejahuteid tootev ettevõte. Ühendkuningriigis asuv Ebac on tegelenud veejahutite loomise ja tootmisega üle 17 aasta ning arendanud selle aja jooksul mitmeid tipptasemel tehnoloogiaid, nagu Watertrail™ – 100% tõhus ja lihtne desinfitseerimissüsteem, ning auhinnatud Hot Tank, mis tarbib 89% vähem energiat kui teised konkureerivad mudelid.

keyboard_arrow_down

Selleks et pakkuda oma klientidele parimat kvaliteeti, teeme koostööd ettevõttega Cosmetal. Sellel Itaalia tarnijal on veejahutite tootmises kogemust rohkem kui 40 aastat. Tänu põhjalikele teadmistele on tagatud suurem puhtus, kõrged tehnilised standardid ja järjepidev uuendustöö.

keyboard_arrow_down

OASIS International on turuliider joogiveesüsteemide loomises, tootmises ja tarnimises. Nad arendavad veesõbralikke lahendusi, mis tagavad puhta joogivee igal pool ja igal ajal.

keyboard_arrow_down

Crystal Mountaini veejahuteid tuntakse üle maailma nende kvaliteedi, stiili ja jõudluse poolest. Ettevõtte tootmishoonetes rakendatakse rangeid kvaliteedistandardeid ja kasutatakse uusimat tehnikat. Nende jaoks on kõige olulisem kliendi rahulolu ja teenuste kvaliteet.

keyboard_arrow_down

Toodab kvaliteetseid kohvimasinaid ja seadmeid, mis on vastupidavad, lihtne kasutada ja hooldada.

keyboard_arrow_down

Tänu inseneridele, tootedisaineritele ning teadus- ja arendustegevusele on ettevõte arendanud mitmeid uuenduslikke tooteid, nagu ET-filter, UV-ringlussüsteem, lekete tuvastussüsteem, energiasäästlik süsteem, jahutussüsteem, gaseeritud vee süsteem ja UV-steriliseerimissüsteem.

keyboard_arrow_down

Mars Drinks pakub lisaks tavapärastele kohvilahendustele ka espressot, teed, kuuma šokolaadi ja erinevaid jooke.

keyboard_arrow_down

Greif, Inc on ülemaailmne tööstuslike pakendite toodete ja teenuste liider ning püüab saavutada oma nägemuse saada maailma parima klienditeeninduse firma tööstuslikuks pakendiks.

keyboard_arrow_down

Coveris on maailma juhtivate kaubamärkide partner, sest pakub innovatiivseid ja uuenduslikke lahendusi, mis parandavad pikaajalisi tootepakkumisi, annavad tulemusi, mis põhinevad kogemusteta tööstuse kogemustel ja juhtimisel meie tegevuses, et saaksime positiivselt kaasa aidata miljonite inimeste elule.

keyboard_arrow_down

Barry Callebaut Group on maailma juhtiv kvaliteetsete šokolaadi- ja kakaotoodete liider.

keyboard_arrow_down

Meie partneriks on ka maailma juhtiv tee-tarnija Lipton. Lipton® Tea pakub värskelt korjatud, päikesepaistelisest ja hoolikalt valitud uutest lehtedest erilist mahlakat ja rikas maitset ja aroomi.

keyboard_arrow_down

Kohvi röstimisettevõte Schreyögg on meie kvaliteetsete kohviubade pakkumise partner.

keyboard_arrow_down

Kohviproteesimine on olnud meie kirg enam kui 100 aastat ning me teeme kõik endast oleneva keskkonnasõbraliku kohvi tootmiseks.

keyboard_arrow_down

Maailmakuulus Philipsi kaubamärk, mis ei vaja mingeid märkusi toote kvaliteedi kohta, on meie partner kohvimasina tarnimise valdkonnas.