Veepump koos Edeni veega ainult 10.97€!
Lepingut pole - kohustusi pole
Veepump - Tasuta
Vee kohaletoimetamine teie koduuksele
Veepump - Tasuta
Edeni veega ainult 10.97€

vee kohaletoimetamine kodudesse
alates 2 Edeni veepudelist

Edeni allikavesi 18,9-liitrine anum
Kiire tarne Sinu koju
Pole lepingut - Pole lepingulist kohustust

Mugav vee kohaletoimetamine koju

Kas Sa tead, kui palju vett Te aasta jooksul koju peate vedama? Teeme Teie elu lihtsamaks! Tellige Eedeni vee kohale toimetamise teenus ja nautige oma vaba aega!

Keskkonnasõbralik veevarustuse lahendus

Juhtiva ettevõttena Euroopas kodu- ja kontoritarnete valdkonnas hoolitseme keskkonna eest, rajades oma strateegia ökoalgatustele. - Meie ettevõttes, autopargis ja toodetes on null süsinikdioksiidi heitkoguseid. - Me kasutame 19-liitriseid Edeni korduvkasutatavaid pudeleid. Veepudelit kasutatakse 50 korda, pärast seda taaskasutatakse, mitte tekitades prügi. - Üks Eedeni 19-liitrine pudel= 1800 0,5-liitrist pudelit. - Rakendame uusi biotooteid, näiteks täielikult biolagunevaid bioloogilisi tasse

Laske meil ennast tervislike joogiharjumuste väljaarendamisega abistada

2-liitrit vett päevas - tervislik viis päeva jooksul keha janu kustutamiseks. Teie keha õige hüdratsioon mõjutab positiivselt heaolu ja vähendab vastuvõtlikkust stressile. Dehüdratsiooni korral pole meil jõudu ja tunneme energiapuudust. Pideva hüdratsioonitaseme säilitamiseks peaks täiskasvanu jooma päevas umbes 2 liitrit kvaliteetset vett. Füüsilise pingutuse või kõrgema temperatuuri korral peaks see kogus olema suurem.

Vee kohaletoimetamise teenus - paindlikud lepinguvõimalused

Me hoolime teist, sellepärast oleme teile ette valmistanud kaks lepingu varianti: lepinguline ja ilma lepinguta võimalus. Nautige veevarustust ilma kohustusteta! Tellige kohe!

Valige mugavus
Päästke planeet
Arendage tervislikke joogiharjumusi
Valige paindlikkus
Dzeramais ūdens piegāde uz mājām

Nautige vee kohaletoimetamist koju!

Unustage kodus lisapudelite hoidmine ja vabastage külmikus ruumi!
Miks jätkata poest raskete pudelite vedamist, kui saame vee Teile otse koju toimetada? Teile on antud päevad, et saaksite neist rõõmu tunda, mitte selleks, et sellistele asjadele mõelda. Seetõttu tahame pakkuda teile vee tarnet otse koju.
Lisaks on meie kodused veelahendused keskkonnasõbralikud, kuna meie pudelid on korduvkasutatavad ja ümbertöödeldavad. Võite nautida meie veevarustuse teenuste mugavust, kaitstes samal ajal keskkonda!

Tellige Kohe
Kā darbojas Eden ūdens piegāde uz mājām?

Kuidas Eedeni vee kohaletoimetamine teie koju toimib?

Eedenis pakume mugavat viisi oma kodus vee nautimiseks. Pakume teile portselanist alust (lauale või põrandale asetatud) või mehaanilist veepumpa ning joogivee- või allikaveepudeleid. Korraldame teie vajadustele vastava tarnepäeva, pakume Teile vett, mis Teile meeldib, võtame tühjad pudelid endaga kaasa ning tarnime Teile uued veepudelid. Nii lihtne see ongi!

Tellige Kohe
Kur mēs piegādājam ūdeni privātpersonām?

Kuhu me üksikisikutele vett tarnime?

Pakume vett üle Eesti vastavalt tarnegraafikule. Meil on filiaalid Eesti piirkonnad. Võtke meiega ühendust ja lepime kokku tarne, et saaksite nautida kvaliteetset vett kõikjal üle Eesti.

Tellige Kohe