Me armastame vett ja sellepärast oleme Euroopas viimase 20 aasta jooksul sellele pühendunud. Vesi on meie kõige olulisem loodusvara ja seetõttu on Teie ettevõttele oluline ka vesi. Pakkudes oma töötajatele vett, aitate neid oma tegevustes ja ettevõtmistes.
Viimase 20 aasta jooksul oleme aidanud suurendada tootlikkust ja heaolu enam kui 800 000 Euroopa ettevõttel ja nende töötajatel, pakkudes neile parimaid vee lahendusi.
Eden Springsil on hea võrgustik üle Euroopa ja ta on 18,9L pudeldatud vee tootmisel juhtival kohal.
Usaldage juhtivad ettevõtteid Euroopas, usaldage Eden Springsi

Veejahutid ettevõtetele

Edeni veejahutid on ideaalseks lahenduseks, kui soovite oma töötajatele ja külalistele puhast ja tervislikku vett pakkuda. Veejahutite kasutamine on väga lihtne ja nende jaoks on vaja vaid standardset seinapistikut. Edeni valikus on mitmed veejahutite mudelid, mis sobituvad täiuslikult igasse töökeskkonda. Olenevalt veejahuti mudelist saate nautida vett nii toatemperatuuril, külma, kuuma kui ka gaseerituna.

Saage lisateavet
Water filtration for offices

Veejahutid kontoritesse

Kui teil ei ole võimalik meie pudelitega veejahuteid kasutada, aga teil on ligipääs kraaniveele, on meie tsentraalveejahutid suurepäraseks lahenduseks.

Saage lisateavet
Water accessories

Lisatarvikud

Täiustage oma Edeni kogemust erinevate lisatarvikute abil, nagu klaasid, pudeliriiul, põrandamatid ja palju muud ...

Saage lisateavet

Tarne ja teenused

Eden ei paku ainult vett, vaid ka teenindust. Pakume Teile igakülgset kliendituge, nagu regulaarne tarne, hooldus, kõnekeskus, MyEden kliendiala jne.

Tutvuge meie teenustega

Vesi koju

Nautige isiklikku Edeni mineraalveejahutit enda kodus. Hoolitsege nii enda kui ka perekonna tervise eest.

Tutvuge meie teenustega