Kes me oleme

Eden Primo eesmärgiks on parem tervis nii tööl kui kodus, lihtsustades klientide jaoks kõikjal ja alati tippkvaliteediga vee nautimist. 

  

Oleme juhtiv joogivee lahenduste pakkuja Euroopas ja Põhja-Ameerikas enam kui 9 000 töötaja ja 2,6 miljoni kliendiga 21 piirkonnas. 

  

Paindlikud lahendused meie klientide spetsiifiliste vajaduste täitmiseks. Meie suurus, geograafiline ulatus, parim tehnoloogia ja kogemused võimaldavad meil pakkuda oma klientidele parimat teenust ning lahendust nende erinevate vajaduste täitmiseks. Pudeliga või veevärgiga ühendatud veejahutid ja dosaatorid kodudesse ning suuremahuliseks kasutamiseks kontoritesse ja töökohtadesse. 

  

Rahulolevad kliendid on meie tähtsaim prioriteet. Meie organisatsiooni keskseks mõtteviisiks on eluaegne klient. Ootuste ületamiseks optimeerime ja täiustame oma tööd igapäevaselt läbi hoolika monitooringu. Hangime proaktiivselt ausat tagasisidet tööstusharu standardpraktikate ja tunnustatud platvormide kaudu, nagu NPS-uuringud, Google My Business ja Trustpiloti ülevaated. 

  

Vesi on looduse kingitus ja keskkonnakaitse on meie missiooni südames. Oleme uhked, et pakume klientidele vett keskkonnasõbralikult ja Eden Primo on juba üle 10 aasta omanud Euroopas süsinikuneutraalsuse sertifikaate. Kasutame 100% taastuvenergiat ja edendame aktiivselt meie veeallikate kaitset. 

 

Rohkem teavet leiate siit http://www.primowatercorp.com