Eden Springs Estonia

Toome ettevõtetesse energiat juba üle 16 aasta
Eden Spain

Eden (Eesti)

Eden sisenes Eesti turule 2002. aasta jaanuaris, kui võeti üle ettevõte Rent A Cooler OÜ. Eden Springs Estonia OÜ-ks muudeti nimi 2003 aastal. Seega oleme olnud turul oma veelahendustega juba pea 17 aastat.

Eden-i filosoofia tähendab pühendumist inimestele,keskkonnale ja kvaliteedile. Oleme hoolikalt valinud naturaalse toote tootmiseks allika, millest  saavad osa kõik Edeni kliendid. Tegeleme intensiivselt oma tarnemarsruutide optimeerimisega ning kasutame ümbertöödeldavaid ja korduvkasutatavaid veepudeleid, et vältida plastiku masstootmist. Meie eesmärk on vähendada süsinikdioksiidi heidet miinimumini.

Ettevõttest, mis alustas tegevust vaid vee pakkumisega, on nüüdseks saanud kohvi- ja veelahenduste pakkuja. Mõtleme pidevalt selle peale, kuidas edasi liikuda ja oma klientide soove täita.

Euroopa turuliider

Eden Springs on juhtiv veepakkuja Euroopas, pakkudes ettevõtetele erinevaid lahendusi, nagu mineraalvesi, tsentraalveejahutid ja väikesed veepudelid. Soovime saada juhtivaks vee- ja kohvipakkujaks, mistõttu pakume nüüd ka suurt kohvivalikut.

Tänu 18 riiki hõlmavale delegatsioonide võrgustikule ja looduslikele allikatele müüb Eden aastas rohkem kui 800 miljonit liitrit vett ning teenindab rohkem kui poolt miljonit klienti, pakkudes neile Edeni kohvi- ja veelahendusi.

Meie eesmärgiks on süstida Euroopa klientidesse energiat, pakkudes neile tooteid, mis suurendavad nende heaolu töökohas. Nii aitab Eden inimestel enda eest hoolitseda iga päev.

Kui soovite saada lisateavet Eden Springs Groupi kohta, siis külastage veebisaiti www.edensprings.com või kirjutage aadressile info@ee.edensprings.com.

Cott Group

Alates 2016. aastast on Eden Springs osa Cott Corporationist (NYSE: COT; TSX: BCB) – mitmekülgne Põhja-Ameerika ettevõtte, mis pakub veelahendusi kontoritesse ja kodudesse, haarates enda alla suure osa kogu pudeliveetööstusest. Lisaks on ettevõte turuliider eritellimusel röstitud ja segatud kohvilahenduste pakkumises ning Ühendkuningriigi toiduainetööstusele mõeldud jäätee pakkumises, hõlmates nii edasimüüjaid, kaubamärgi omanikke kui ka levitajaid.

Cotti Põhja-Ameerikas ja Euroopas paiknevad jaotuspunktid teenindavad rohkem kui 2,3 miljonit klienti. Jaotuspunkte toetavad strateegiliselt paigutatud hooned, hulgimüüjad ja levitajad. See võimaldab ettevõttel tõhusalt teenindada erakliente, ettevõtteid, restorane, hotelle, suuri ja väikseid jaemüüjaid ning tervisekeskuseid. Lisateavet leiate veebisaidilt www.cott.com.

Lisateavet Cotti tegevusjuhendi kohta leiate siit.

For information on the Cott Code of Conduct, click here.