Eden Spain

Kes me oleme

Eden tarnib integreeritud vee- ja kohvilahendusi kuni 800 000 masinale omades kliente 19 erinevas riigis. Lahenduste hulka kuulub lai valik jahutitega pudelivee automaate, veevõrku ühendatavaid jahuteid ning väikeseid veepudeleid aga ka lahendused kuumade jookide jaoks, sealhulgas kohvimasinad, kõrgeima kvaliteediga kohv, tee ja muud tarvikud. Eden tarnib oma klientide tööandjatele ja klientidele iga aasta ligikaudu 800 mega miljonit liitrit vett ja 30 mega miljonit kohvikapslit ning märkimisväärse koguse jahvatatud kohvi!

 

Edenil on ligikaudu 3000 töötajat ning ettevõte haldab jaotusvõrku üle mandri, kuhu kuuluvad tootmishooned, umbes 1100 hooldussõidukit ning 29 5G pudelite tehast (sealhulgas ka pudeleid Edenile allhanke korras täitvad ettevõtted). Tegevusulatus on saavutatud tänu ettevõtlusele, turu laiendamisele ning suurepärase töö läbi ning lisaks on ettevõte 1998. aastast alates omandanud üle 100 erineva suurusega ettevõtte.

 

Alates 2016. aastast kuulub Eden Springs Primo Water Corporation (NYSE: PRMW; TSX: PRMW) ühingusse, mis on suunatud pakkuma veelahendusi ning on oma turu liider Põhja-Ameerikas, Euroopas ja Iisraelis, tarnides kodudesse ja kontoritesse veepudeleid ning kuulub viie suurima vee filtreerimise ettevõtte hulka, kes oma 21. sajandi jalajälge vähendab ja on saavutanud Ameerika Ühendriikides ja Kanadas juhtiva positsiooni veeautomaatide, puhta pudelivee ja pudelivee automaatide tarnijana. Meie platvorm jõuab 2,5 miljoni kliendini Põhja-Ameerikas ja Euroopas ning seda toetavad strateegiliselt valitud jaotusvõrkude ning hooldussõidukite asukohad aga ka hulgi- ja edasimüüjad. See võimaldab meil eraisikuid, ettevõtteid ning väiksemaid ja suuremaid edasimüüjaid tõhusamalt teenindada.

Rohkem teavet leiate siit http://www.primowatercorp.com