SUJUV TEENINDUS KÕIKJAL, KUS TE MEID VAJATE

Meilt rentides saad palju rohkem kui vee- ja kohviteenust. Hea tarnija hoolib igast aspektist, mis Sinu vee- ja kohvivajadustega kaasneb. Eden pakub kokkulepitud aegadega teenuseid nii paigalduse, tootetarnete kui seadmete sanitaarhoolduse osas.

Meie viis kliendilubadust garanteerivad Sulle suurepärase teeninduse ja klienditoe, mida olete otsinud ning oodanud.

  1. Seadmete kiire paigaldus. Kui Sulle on tähtis usaldusväärne veeautomaadi või kohvimasina rent või ost ning soovid, et Sulle tarnitakse ja paigaldatakse automaadid kõikjale Eestis Sinule sobival kuupäeval ja kellaajal - siis oled pöördunud õigesse kohta!
  2. Tooterahulolu. Me villime ainult parimat vett ja tarnime ainult parimaid kohvimarke. Aga kui Sa siiski millegipärast meie vee või kohvi kvaliteediga (maitse, värvus, lõhn vms) rahule ei jää, siis lubab Eden kiiresti reageerida ja pakub vajadusel tasuta asendust. 
  3. Kõrgeim hügieeni tase. EL-i eeskirjade kohaselt teostab Eden veeautomaatide regulaarset sanitaarhooldust vastavalt kokkuleppele Sinuga.
  4. Õigeaegsed tarned. Tarnime Sinu vee ja kohvi vastavalt eelnevalt kokkulepitud tarnegraafikule.
  5. Kiire lahendus tehnilistele probleemidele. Lahendame tehnilised probleemid Sinuga kokkulepitud ajal.

Oleme alati valmis aitama:

  • Telefonitsi: meie suurepärased klienditeenindajad on valmis Sind mis tahes küsimuste ja probleemidega aitama. Helista telefonil 800 8181 esmaspäevast reedeni kell 08:00-16:30.
  • Kohapeal: meie koolitatud ja sõbralikud tehnikud tulevad kokkulepitud ajal seadmeid paigaldama, regulaarset sanitaarhooldust teostama ja probleeme lahendama.
  • Interneti teel: kasuta meie veebilehel kontaktivõtu vormi, et abi saada või plaanilist hooldust tellida. Samuti leiad siit palju abistavaid videoid, brošüüre ja kasutusjuhendeid.  
  • Suurte organisatsioonide jaoks on alati olemas isiklik kliendihaldur, kes annab nõu ja vastab küsimustele.

PAIGALDUS JA TARNE ÜLE EESTI

Kui rendid pudelivee automaadi, tsentraalveeaparaati või kohvimasina, siis meie kvalifitseeritud ja sõbralikud tehnikud teostavad paigaldust eelnevalt kokkulepitud kuupäeval ja kellajal.
Samuti tarnime Sulle vee ja kohvi kõikjale üle Eesti, vastavalt kokkulepitud tarnegraafikule või 2 päeva jooksul pärast tellimist. Regulaarsete tellimuste puhul saab kokku leppida just Sulle sobiva tarnegraafiku.

Meil on üks suurimaid veetarnetele spetsialiseerunud infrastruktuure Balti riikides. Meie sõbralikud autojuhid tarnivad Sulle  värske joogivee ja viivad ära tühjad pudelid.

Sinu kohvimasinad, tarvikud ja joogilisad jõuavad Sinuni kõikjal Eestis. 

Otsi lähim filiaal või esindus

Edeni filiaali või esinduse aadress

TEHNILINE TEENINDUS

Meie tarnehaldurid kontrollivad ja saneerivad automaate regulaarselt ning kõik väiksemad probleemid saab kohe kohapeal kõrvaldada. Kui Sinu masinaga on midagi lahti, siis pöördu kindlasti meie poole – teeme kindlaks, kas probleemi lahendamiseks piisab telefonikõnest meie tehnikuga. Kui masinat aga üldse remontida ei saa, siis toome kohale uue masina.

Sinu veeautomaatide regulaarne hooldus ja saneerimine meie tehnikute poolt kuulub lepingu juurde. Pudelivee automaate saneeritakse nii seest kui väljast iga 12 kuu järel ja tsentraalvee automaate iga 12 kuu järel, järgides BWCA soovitusi. Veeautomaatide sanitaarhoolduse kohta saate lähemalt vaadata siit [viide YouTube videole või sisseehitatud video

Sinu kohvimasinate regulaarne hooldus meie tehnikute poolt kuulub lepingu juurde. Meie kvaliteetsed kohvimasinad vajavad väga vähe hooldust ja puhastamist. Hooldus on iga masina puhul erinev, kuid meie tehnik näitab Sulle paigaldamise päeval, kuidas seda hoida parimas töökorras.

MÜÜGIJÄRGSE HOOLDUSE MEESKONNAD

   

Meie suurte teadmistega ja sõbralikud klienditeenindajad oskavad vastata kõigile Sinu küsimustele seoses automaatide varustamisega, Sinu kontoga, arvete ja kohvimasinatega. Kui miski läheb viltu, siis diagnoosime probleemi ja aitame Sul selle kiiresti lahendada või lepime kokku hooldusvisiidi.
Abi saamiseks helistage meile telefonil 800 8181, esmaspäevast reedeni kell 08:00-16:30.

Meie tehnikud teostavad Sinu veeautomaatide ja kohvimasinate regulaarset hooldust ja saneerimist. Meil on tehnikud, kes saavad Sind kiiresti ja tõhusalt aidata. Eden tehnikud läbivad põhjaliku firmasisese koolituse.
Abi saamiseks helistage meile telefonil 800 8181, esmaspäevast reedeni kell 08:00-16:30.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõige kiiremini leiate teavet "küsimuste ja vastuste" osast.
Kui vajad rohkem abi, siis helista meie klienditelefonile või kasuta veebiehe kontaktivormi