Veeautomaat kontorisse

Eden Springs pakub kaht tüüpi veeautomaate: pudelivee automaadid ning elektrivõrku ühendatud automaadid, mis puhastavad hoonesse tulevat vett. Saad valida selle, mis just Sinu eelistustele ja/või vajadustele kõige paremini sobib ning nautida nii oma töökeskkonnas kõrgekvaliteedilist vett.

Vee tellimine kontorisse

Vee tellimine kontorisse

Eden Springs pakub ka võimalust veeautomaati rentida. Kohaneme vastavalt Sinu vajadustele ning pakume terviklikku, 100% professionaalset teenust. Meie meeskond vastutab veeautomaadi paigaldamise, hoolduse, filtrite vahetamise, pudelite transpordi ja regulaarse puhastamise eest. Meil on ka oma klienditeenindus, kelle poole saate igal ajal pöörduda.

Joogivesi koju

Joogivesi koju

Kodune veeautomaat on parim tervise ja heaolu allikas Sinu perele. Järgnevalt on toodud mõned eelised, mida meie veeautomaadid Sulle pakuvad. 

 

 • Puhas vesi Sinu kodus: tänu Edeni veeautomaatidele saad nautida võimalust pakkuda oma kodus kõrgekvaliteedilist puhastatud vett. 
 • 100% professionaalne teenus: pakume täisteenust alates tarnest kuni hoolduse, puhastuse ja klienditeeninduseni. 
 • Kiire paigaldus: paigaldame veeautomaadi ise Sinu koju, et vähendada maksimaalselt paigalduseks kuluvat aega ja ebamugavusi. 
 • Üle-Eestiline tarne: kuna tarnime tooteid üle kogu Eesti, võid alati meiega arvestada, olenemata sellest, kus Sa elad. 
 • Keskkonnasõbralikkus: üks meie eesmärke on säilitada ja kaitsta keskkonda. Edenil on süsinikuneutraalsuse tähis, mis tagab, et me kompenseerime kõik CO2 heitmed.
 • Saage lisateavet
  Allikavesi

  Allikavesi

  Eden Springs soovib pakkuda kõrgekvaliteedilist vett, mis on pärit lähedalasuvatest allikatest. Hispaanias kasutame looduslikest allikatest pärit vett, mis annab meile võimaluse tagada vee puhtuse ja tasakaalustatud mineraalisisalduse. Eestis müüdav vesi on pärit Lätis asuvast allikast, mis on saastumise eest kaitstud, kuid asub Sinule lähedal.
   

  Saage lisateavet