Avota udens dzesētāji

Joogiveeautomaat – Mineraalvesi

Meie pudelivee automaadid pakuvad kõrgeimale kvaliteedistandardile vastavat puhast allikavett pudelis. Meie paigaldus on kiire ja me pakume kojutarnet üle Eesti, et saaksid iga päev oma kontoris kvaliteedistandardile vastavat allikavett nautida. Meie suurim soov on pakkuda Sulle puhast ja tervislikku vett, mis aitab muuta Sinu töökeskkonna tervislikumaks ja annab töötajate energiat. 

Saage lisateavet
dzeramā ūdens strūklakas uzņēmumiem

Joogiveeautomaat – Vee filtrimine

Meie veevõrku ühendatud veeautomaat võimaldab nautida joogivett alati ja igal päeva hetkel, ilma et peaksid kasutama pudelit. Meie filtrid eemaldavad torudest pärit kahjulikud elemendid nagu kloori, bakterid, lõhnad ja maitsed, pakkudes kõrgekvaliteedilist vett. Ideaalne suure tarbimisvajaduse korral.

Saage lisateavet
pou vs hod

Veeautomaadi rent

Eden Springs toob veeautomaadi Sinu firmasse ja meie kõrgekvaliteedilised tooted varustavad töötajaid energiaga. Rendi või osta veeautomaat, mis just Sinu kontori vajadustele kõige paremini sobib. Meie eesmärk on tagada, et Sa ei peaks töötundidel tervise ja veetarbimise pärast muretsema. Sellele oleme meie juba mõelnud. 
 

Küsi hinnapakkumist
Joogivesi & allikavesi kontorisse – Vee tellimine

Joogivesi & allikavesi kontorisse – Vee tellimine

Eden pakub Sinu firmale parimat puhta ja tervisliku vee lahendust. Pakume kontoritesse paigaldatavaid joogiveeseadmeid, mida on väga lihtne kasutada – piisab vaid nende elektrivõrku ühendamisest. Pakume erinevaid joogiveesüsteeme, mis võimaldavad Sul nautida puhast ja kõrgekvaliteedilist eesti allikavett.  

Saage lisateavet
Joogivesi & Allikavesi koju – Vee tellimine

Joogivesi & Allikavesi koju – Vee tellimine

Eden Springs pakub kojutarnet üle kogu Eesti. Toome parima joogiveelahenduse Sulle koju kätte, et kogu Su pere saaks nautida tervislikku ja kõrgekvaliteedilist joogivett. Pakume täisteenust alates transpordist kuni hoolduse, puhastuse ja klienditeeninduseni.

Saage lisateavet