Coffee for business

Coffee for business sari

Oleme loonud oma kohvisarja Coffe for business ehk C4B . Oleme seal kombineerinud erinevaid kohviube, et leida see parim segu mõeldes just sulle!  

Mokarabia

Mokarabia

Itaalias-röstitud Arabica ja Robusta unikaalse maitsega segu (80% Arabica ja 20% Robusta) - tõeline itaalia espresso, intensiivne aroom ja originaalne maitse. Erilist tüüpi kohvi, mis meeldib tugevate ja paksu konsistentsi armastajatele. Valitud Arabica ubade segu pakub erakordset maitset. Sobib espresso, musta kohvi, latte ja cappuccino valmistamiseks.

Eden espresso

Eden Espresso sari

Eksklusiivne maitsestatud kohvide sari, mis toob teieni peene tasakaalu magususe ja küllasuse vahel. Keskmise suurusega kohvioad Brasiiliast, Costa Ricast, Guatemalalt ning ka  Colombiast,Peruust ja Nikaraaguast.Tugeva iseloomu- ja inensiivse maitsega kohvid. 

Edenissimo kohvikapslid

Sa ei pea unustama head kohvi kontoris. Tänu Edenissimo kohvile saate nautida 100% looduslikku kõrgeima kvaliteediga kohvi, Itaalia röstijatelt. Edenissimo kapslid pakendatakse individuaalselt kaitsva keskkonda, mis hoiab maitset ja lõhna kuni nende avamiseni.