Eden suhtlus

Hea klient,

 

Meie klientide ja töötajate tervis ning heaolu on meile äärmiselt oluline ja suhtume koroonaviirusega seotud olukorda täie tõsidusega. Tahame Teid olukorra muutudes hoida informeerituna meetmete kohta, mida Eden, Teie vee ja kohviga varustaja, on kasutusele võtnud.

 

Järgime kohaliku omavalitsuse juhtnööre oma klientide ja töötajate kaitsmiseks. Meie meeskonnad on varustatud maskide, kinnaste ja desinfitseerimisgeelidega ning on juhendatud tegutsema vastavalt kõrgetele ohutusstandarditele, mida käesolev olukord nõuab, järgides rangeid hügieeniprotseduure potentsiaalsete ohtude ära hoidmiseks. Nagu ka tavapäraselt, peavad kõik meie gripisümptomitega töötajad kodus puhkama ja vältima kokkupuudet kolleegide ja klientidega.

 

Oleme pühendunud oma klientidele parima teenuse osutamisele, isegi selles ennenägematus olukorras. Sellest hoolimata võib juhtuda, et meil tekib teatud valdkondades mõningaid probleeme, mis võivad põhjustada potentsiaalseid hilinemisi või muudatusi Teie teenindamises. Vabandame selle pärast juba ette ja loodame Teie mõistvale suhtumisele. Arvestades kõike seda, olete teretulnud tellima varuga allikavett ja väikepudeleid, et vältida toodete puudujääki kontorites ja muudes ruumides.

 

Kasutame võimalust, et Teile meelde tuletada, kuidas meie varustust õigesti ja ohutult kasutada:

  • Veenduge, et käed oleksid pudeli vahetamiseks puhtad
  • Tassi või pudelit täites vältige mahuti väljalaskeavade puutumist
  • Hoidke kraanid puhtad. Selleks võib kasutada ühekordseks kasutuseks mõeldud desinfitseerivaid puhastuslappe või spreisid, mida saame Teile pakkuda
  • Võime Teile lisaks pakkuda desinfitseerimisteenust igal külastusel, palun küsige seda oma Edeni müüjalt

 

Saame kinnitada, et võtame kasutusele kõik meetmed hoidmaks ära saastumise riski. Samuti hoiame Teid jooksvalt kursis olukorra arengutega.

 

Lisainformatsiooni saamiseks võtke palun ühendust oma Edeni kontaktisikuga.

 

Soojade tervitustega,

Eden