Naudi Edeni veeteenust oma kodus

UNUSTA SEE VEE TASSIMINE KOJU JA TEE SAMAS KA RUUMI KÜLMIKUS. Miks jätkata pudelite transportimist supermarketist, kui me saame tuua vee Teile otse koju? Teie eesmärk on nautida päeva, mitte tegeleda väikeste detailide ja tassimisega! Soovime Teile pakkuda oma veetarneid otse Teie koju. Lisaks on meie veelahendus on keskkonnasõbralik, kuna meie pudelid on korduvkasutatavad ja ei tekita jäätmeid. Saate nautida meie head vee kvaliteeti, säästes samal ajal keskkonda!

Kuidas Edeni koduteenus töötab?

Edenis pakume Teile mugavalt kodus kvaliteetset vett nautida. Korraldame Teie vajadustele vastava tarnepäeva, anname Teile vee, naudite seda, võtame tühjad pudelid ja varustame Teid uute veepudelitega. Nii lihtne see ongi!

Küsi hinnapakkumist

Millises piirkonnas me teostame koduteenust?

Edeni koduteenus on saadaval üldjuhul kogu Eestis. Piirkonniti on võivad olla tarnetihedused ja ajad erinevad. See on seotud klientide arvuga seal piirkonnas. Lepingu sõlmimisel lepime kokku võimaliku graafiku, mis Teile sobib kõige paremini.
 
Edenis oleme pühendunud jõudma võimalikult paljudesse kodudesse, kuid võib juhtuda, et Teie piirkonnas pakutav ei ole see, mida otsite või ei jõua me Teie piirkonnani, palun jätke meile oma kontaktandmed. Me üritame leida viisi, kuidas pakkuda Teile teenust vastavalt Teie vajadustele. Kui ei ole see võimalik, siis me võtame Teie soovid seal piirkonnas teadmiseks ja kohe, kui laiendame oma teenust anname sellest Teile teada. 

Küsi hinnapakkumist