KUSTUTAME EESTI JA EUROOPA JANU NING ANNAME ENERGIAT

Eden Springs on Euroopa juhtiv töökohtade vee- ja kohvilahenduste pakkuja.
Iga kontor vajab vett ja kohvi oma töötajatele, klientidele ja külastajatele, sest...

 • vesi ja kohv moodustavad 80% kõigist tööl tarbitud jookidest
 • Eden pakub kontoritele kõik-ühes joogilahendusi.

Eden vesi

 • Meil on lai valik pudelivee automaate, tsentraalvee automaate ja väikepudeleid (0,5 l ja 1,5 l PET pudelid), et rahuldada iga kontori veevajadus.

Igal aastal kustutame janu üle Euroopa... 

 • 800 miljoni liitri veega
 • 1 miljonile janusele ettevõttele ja kodule
 • 18 riigis
   

Eden kohv

 • Pakume kohvi erinevatele töökohtadele.
 • Meil on lai valik kohvimasinaid ja kohvimarke (nii kapsel-, oa- ning jahvatatud).
 • Teeme individuaalse pakkumise mis tahes suurusega ja kohvieelistusega kliendile.
  Meie tarnijate hulgas on juhtivad kohvimargid nagu Lavazza, Shreyögg.

MEIE VISIOONIKS ON OLLA SINU VEE JA KOHVI LEMMIKFIRMA

Eden firmakultuuri aluseks on järgmised väärtused, millest me nii firma sees kui välissuhetes lähtume:

Me hoolime:  

 • Sinu töökoha vee- ja kohvivajaduse igast aspektist ning püüame Sulle kõikjal tagada sujuva teeninduse.
 • oma klientidest, keskkonnast ja kõigist kogukondadest nii lähedal kui kaugel, tegutsedes eetiliselt ja vastutustundlikult,  
 • oma töötajatest, püüdes olla Väga Hea Töökoht®.
 • Kirg kvaliteedi vastu: keskendume selle, et pakkuda parima kvaliteediga tooteid ning teha koostööd tunnustatud tarnijate ja ühendustega.
 • Heaolu: pühendume toodetele ja tegutsemisviisidele, mis hoiavad nii Sinu kui meie töökohas tervislikku ja produktiivset eluviisi.
 • Juhtpositsioon: püüame säilitada ja demonstreerida oma positsiooni vastutustundliku juhtiva ettevõttena Euroopa vee- ja kohviteenuste sektoris.

CARBON NEUTRAL EDEN PAKENDID KÕRGEMAA EUROBONIST KÕRVALDUVAD KÕRVALDUSEGA

CARBON NEUTRAL

Peale 10-aastast pühendumist ja jätkusuutlikke jõupingutusi otsustas Eden Springs 2018. aastal, olles Euroopa turuliider kontoritele vee pakkumises, astuda sammu edasi ja saada Euroopa suurimaks sertifitseeritud süsinikuvabaks vee- ja kohviteenuseid pakkuvaks ettevõtteks.

Igasugune tegevus ja iga operatsioon, alates töötajate kodust lahkumisest kuni meie jaotus-veoautode tarnetegevuseni on CO2 emissioonide osas nullilähedane.

Teadke rohkem

ME HOOLIME ROHKEM KUI SÕNADES – ME TEGUTSEME

Toetame organisatsioone, mis annavad märgatava panuse inimeste ja kogukondade tervisesse ja heaolusse. Mõõdame oma annetuste tõhusust, et meie panus oleks tõeline, mitte ainult paberil.

Meie jaoks on prioriteet toetada kohalikke kogukondi, kus me tegutseme, eriti neid, kes kannatavad puudust. Aitame paljudel erinevatel viisidel, näiteks toetame rahaliselt kohalikku heategevust, anname tööd puuetega inimestele ning pakume tasuta vett annetuskampaaniatel ja spordiüritustel.

Samuti hoolime neist, kelle elukohas on kehvem olukord kui meil. Toetame kogukondi, kus ei ole värsket ja tervislikku joogivett ja kus lapsed ei saa alati haridust.  
Organisatsiooni People Help People – One World kaudu aitame Kesk-Aafrika kogukondi joogivee projektide, majutuse, põhiliste tervishoiuteenuste ja hariduse osas.  

EDEN JA EKSPERTTEADMISED KUULUVAD KOKKU

Rohkem kui 18-aastane kogemus näitab meile, mis on Sinu organisatsiooni ja töötajate jaoks oluline – suurepärase maitsega kvaliteetne vesi, kohv ning usaldusväärne teenindus. Üle miljoni kliendi kogu
Euroopas usaldavad meid oma kodude ja kontorite joogivee ning kohvimasinate osas.

Eden leiab, et kõige alus on vee kvaliteet, olgu see villitud meie hoolikalt valitud allikatest või filtreeritud Sinu tsentraalveesüsteemist. Testime oma vett rangete ISO kvaliteedistandardite kohaselt, et see oleks kindlasti hügieeniline ning vastaks kõigile kohalikele ja EL-i nõuetele. Meie kohv ja kohvimasinad on parimate markide ja juhtivate tootjate seast hoolikalt valitud.

Usume, et suudame Sind kõige paremini teenindada siis, kui mõistame Sinu muresid ja püüame neid hoopis ennetada.
Sinu, klientide ärakuulamine on meie jaoks tipp-prioriteet. Kui see tähendab, et peame mingi protsessi või toote ümber tegema, siis olgu nii!
Seepärast olemegi oma vee- ja kohvipaketid teinud väga paindlikeks, et neid saaks just Sinu vajadustele kohandada. Keegi ei soovi sõlmida lepingut, mis talle ei sobi.
Seepärast püüame pakkuda ka head hinna ja kvaliteedi suhet – kõrge kvaliteet mõistliku hinnaga. Me teame, et Sa ei soovi üle maksta. 
Ja seepärast juhendame Sind ka kogu ülemineku käigus, kui hakkad tellima meilt oma vett ja kohvi  – aitame Sul teha õigeid valikuid mõistliku hinnaga.

Meie viis kliendilubadust on mõeldud selleks, et kindlustada Sulle parim teenindus – kõikjal ja alati.

 1. Seadmete kiire paigaldus
 2. Rahuolu toodetega
 3. Maksimaalne hügieen
 4. Õigeaegsed tarned
 5. Tehniliste probleemide kiire lahenemine

Kui tahad anda tagasisidet või midagi küsida, siis pöördu kindlasti meie poole! Räägime meeleldi!

Sa hoolid oma töötajate heaolust ja samuti ka meie!
Viimase 18 aasta jooksul oleme parandanud miljonite töötajate ja klientide heaolu, pakkudes neile parimaid joogivee- ja kohvilahendusi. 
Kas teadsid, et kui võimaldate töötajatel alati värske ja tervisliku veega janu kustutada, on see üks kõige kulusäästlikumaid viise muuta firma tervislikumaks ja produktiivsemaks?
Kvaliteetne joogivesi tõstab heaolu, vähendades krooniliste haigususte riski ja tervisega seonduvaid kulusid ning suurendades motivatsiooni. 
Maitsvast kohvioast värskelt valmistatud kohvist tunnevad töökohal rõõmu nii töötajad kui kliendid. Nad hindavad seda žesti ja ka Sind. Samuti on kohv tuntud kui energiat andev jook, mis tõstab produktiivsust.
Lugege töökohal heaolu tagamise kohta ka meie ajaveebist.

OSALEMINE ORGANISATSIOONIDES – MEIE AKREDITEERITUS

Eden on ühenduse Watercoolers Europe ning ka mitmete piirkondlike ja kohalike veekvaliteediga tegelevate ühenduste nagu EDWCA (Euroopa Joogiveeautomaatide Ühendus) ja BRWA (Balti Regionaalne Veeautomaatide Ühendus) juhtiv liige. Oleme saanud oma keskkonna-alase tegevuse eest organisatsioonilt The Carbon Neutral Company 100% süsinikneutraalse firma sertifikaadi. 

 • BRWA

  BRWA

KARJÄÄR FIRMAS EDEN

KARJÄÄR FIRMAS EDEN

Eden Springs on Balti riikide juhtivaid vee- ja kohviettevõtteid, millel on kontorite ja kodude teenindamisel rohkem kui 18-aastane kogemus. Kliendid on meie mõtteis esikohal ja meie ambitsiooniks on saavutada, et igaüks neist jääks meie lahendustega täielikult rahule. 
Firmas Eden leiate eest avatuse, koostöö, entusiasmi ja püüdluse pakkuda suurepärast teenindust. 
Meie 150 pühendunud töötajat on meie põhiline vara. Julgustame töötajaid end edasi arendama pideva õppimise, täiendõppe ja firmas karjääri tegemise kaudu.
Hindame meeskonnatöö suhtumisega töötajaid, kes annavad ideid, on initsiatiivikad ja suudavad ettevõtluskeskkonnas töötada iseseisvalt.
Kui Sul on samad ambitsioonid nagu meil ja Sa tahad osaleda Eden Seikluses, siis võta meiega kindlasti ühendust! Vaata meie praegusi tööpakkumisi või saada meile lihtsalt spontaanne avaldus.