Eden Springs the water and coffee company
Eden TootedTeenused  ja nõuandedPakkumisedEnergia töökohalMeistTee tilaus

Home Dotted Meist Dotted Saage tuttavaks Eden Eestiga Dotted Tule meile tööle


Tule meile tööleInimesed esikohal!Teenindusfirmana usume, et suurim vara on meie inimesed. Alates juhtidest kuni ringiliikuvate müügimeesteni mängib igaüks meie ettevõttes tähtsat rolli. Kas tahad meiega liituda? Inimressursi poliitika. Meie Edenis usume, et teenindusorganisatsioonina on suurem vara meie inimesed. Alates peadirektoritest ringiliikuvate müügimeesteni on igaühel meie ettevõttes oluline roll. Meie firmas, kus 60 protsenti töötajatest on igapäevases kontaktis klientidega, ei ole oma töötajate parimaks varaks nimetamine mitte ainult loosung, vaid meie arenguks elutähtis. Seetõttu on ka inimressursside osakond meie jaoks strateegiline valdkond. 

Miks valida Eden?Miks valida Edeni grupp kui saab valida teisi suurepäraseid gruppe? Võime anda mitu põhjust, kuid loetleme meie neli peamist põhimõtet! Oleme arendanud kogu Euroopas ühtse inimressursipoliitika, mille peamises fookuses on inimesed. Ressursside arendamine. Tugevate abinõude ja ühtse poliitika kaudu juhime umbes 2500-liikmelist tööjõudu. Jagame sarnaseid profiile ja hindamiskriteeriume oma värbamisprotseduurideks. Samuti oleme välja töötanud iga-aastase arenguvestluse ning juhtide andekuse ülevaatuse, mille kaudu planeerime oma tulevikku ja karjääriplaani. Meie arvates suudame pakkuda huvitavaid karjääriliine nii kohalikul kui rahvusvahelisel tasandil. 

Töötasud ja toetusedUsume, et kompensatsioon töö eest mängib väga tähtsat rolli meie ärivaldkonnas. Seetõttu oleme seadnud turusituatsioonist sõltuvad hindamiskriteeriumid, et iga töötaja saaks tasustatud õiglasel viisil. Toetame samuti süsteemi, milles fikseeritud ja muutuvad osad (boonused või vahendustasud) mängivad ühesugust rolli. Tasustame ka läbi muutuvate palkade süsteemi, mis tasustab igal aastal ettevõttesse pandud pingutusi.

Paindlik organisatsioonInimressursid on võtmetegur iga suuremajoonelise organisatsiooni muutuse juures. Oleme kaasatud igasse sellisesse muutusesse ja anname oma panuse, et muuta ettevõtet vastavalt turuvajadustele. üks meie suuremaid varasid on lähedus, meile meeldib suhelda avatult ja pidevalt.

Meie profiilMeie iseloomulikel profiilidel on ühine joon. Hindame kõrgelt autonoomseid inimesi, indiviide, kes loevad meie äri enda äriks, kellel on ideid ja kes tahavad neid teistega jagada, inimesi, kes ei karda muutusi, olles võimelised riskeerima. Tahame inimesi, kellele meeldib töötada meeskonnana ja kes suhtlevad vabalt.

Vabad töökohad ning kandideerimine. Kui otsite tõelist karjääri väljakutset stimuleerivas töökeskkonnas saatke palun e-mailiga oma viimaste uuendustega CV aadressile: info@ee.edensprings.com

 

Puhas loodus...Eden joogivesi
Joogivee pakkumised

Kutsuge sõber Edeni
kliendiks ja me
anname teile väikese
kingituse
Juba meie klient?
Helistage 800 81 81
TASUTA PAKKUMINE

Võta ühendust kohe!

800 81 81

Miks valida Eden?

Meie vesi Meie vesi
Kohvi kvaliteet Kohvi kvaliteet
KOHVILAHENDUS

Tõeline Itaalia
espresso ühe
nupuvajutusega
ja ainult
0,25 € eest


       Tooted
       Teenused ja nõuanded
       Pakkumised
       Energia töökohal
       Meist
     Votke meiega ühendust
  • Klienditeenindus: 800 81 81
  • Kirjutage meile
  • Eden Springs Estonia OÜ
    Peterburi tee 90g
    Tallinn 11415