Eden Springs the water and coffee company
Eden TootedTeenused ja nõuandedPakkumisedEnergia töökohalMeistTee tilaus

Home Dotted Energia töökohal Dotted Heaolu töökohal Dotted Kas hoolite oma heaolust töökohal? Dotted Toitumine


ToitumineUurimused on näidanud, et enamik inimesi toitub tööl halvasti ja see mõjutab negatiivselt nii nende tervist, tööviljakust kui ka kogu ettevõtte tulemusi. Üks peamisi haiguste tõttu töölt puudumise ning vähenenud tööviljakuse põhjuseid on puudulik toitumine. Puudulik toitumine on sageli probleemiks just tööl, kus on piiratud nii aeg kui ka valikud. Need lihtsad nipid aitavad ka tööl oma toitumist jälgida.
 • Lõunapausi ajal tasuks suhkruga magustatud jookide asemel valida klaas vett.
 • Hoia laual klaas või pudel vett, et päeva jooksul oleks meeles piisavalt vedelikku tarbida.
 • Pikka aega ilma pausideta töötamine võib põhjustada impulsiivset söömist – seetõttu tasub snäkiautomaadi ahvatlustele järeleandmise asemel hoida sahtlis varuks tervislikke vahepalasid.
 • Veelgi parem variant oleks varustada snäkiautomaat tervisliku valikuga nagu mahl, müslibatoonid, jogurt, puuviljad, pähklid, soolakringlid jms.
 • Kohvipauside ajal väldi rasvaseid toite nagu sõõrikud ja sarvesaiad ning vali pigem madala rasvasisaldusega muffinid, vesikringlid ja puuviljad.

Vesi ja toitumineKeemiline reaktsioon, mis lagundab enamiku toiduaineid kehas imenduvateks osakesteks, vajab toimimiseks vett. Selles protsessis osaleb palju elundeid ja süsteeme, näiteks süljenäärmed, seedekulgla, kõhunääre jne, mis samuti vajavad toimimiseks vett. Ka vajalikud vitamiinid, mineraalid ja muud toitained kannab rakkudeni vesi.
Kuna vesi osaleb organismi kõigis protsessides, siis on ilmselge, et see on tervisliku toidusedeli äärmiselt oluline osa. Vesi ei sisalda kaloreid ning on süsivesiku- ja rasvavaba, see aitab vähendada söögiisu ning osaleb organismis rasva ainevahetuses.

<<
Juba meie klient?
Helistage 800 81 81
TASUTA PAKKUMINE

Võta ühendust kohe!

800 81 81

Miks valida Eden?

Teenindus Teenindus
Keskkonnasõbralik ettevõte Keskkonnasõbralik ettevõte
KOHVILAHENDUS

Tõeline Itaalia
espresso ühe
nupuvajutusega
ja ainult
0,25 € eest


       Tooted
       Teenused ja nõuanded
       Pakkumised
       Energia töökohal
       Meist
     Votke meiega ühendust
 • Klienditeenindus: 800 81 81
 • Kirjutage meile
 • Eden Springs Estonia OÜ
  Peterburi tee 90g
  Tallinn 11415