Eden Springs the water and coffee company
Eden TootedTeenused  ja nõuandedPakkumisedEnergia töökohalMeistTee tilaus

Home Dotted Meist Dotted Sertifikaadid ja liikmesus
SERTIFIKAADID JA LIIKMESUSMeid on sertifitseerinud NSF ja Latsert ning kuulume kohalikesse ja rahvusvahelistesse organisatsioonidesse. Selleks peame tagama, et viimanegi kui tahk meie tegevusest vastab kõrgetele standarditele ning et me pakume jätkuvalt ainult parima kvaliteediga vett ja kohvi. 

BRWA ja WE

BRWA ja WEMe oleme BALTIC REGIONAL WATERCOOLER ASSOCIATION (BRWA) organisatsiooni liige, mis annab välja tervise ja ohutuse ettekirjutusi, mida peavad järgima kõik joogivee tootjad Euroopas, levitab rahvusvahelisi tootmisharu normatiive ja määrab kindlaks kohalikke standardeid, mis on mõnikord veel nõudlikumad kui need normatiivid. BRWA liikmed kontrollivad rangelt tootmistegevuse aususe põhimõtteid ja toodangu kvaliteeti. Üks eeltingimustest BRWA organisatsiooni liikmetele on nõustuda villimisettevõtete ja nende struktuurüksuste ootamatute audititega ja range kontrolliga, alates villimisprotsessist ning lõpetades korrastatud ümbrusega tootmisrajatise ümber! Ületame alati ootused kõigis aspektides!


LATSERT KVALITEEDI VASTAVUSE SERTIFIKAAT

LATSERT KVALITEEDI VASTAVUSE SERTIFIKAATKäesolevaga Sertifitseerimiskeskus tõendab, et joogivesi EDEN vastab LV MK eeskirjadele nr. 235 „Joogivee kohustuslikud mittekahjulikkuse ja kvaliteedi nõuded, monitooringu ja kontrolli kord”, LR MK eeskirjadele nr. 158, LR MK eeskirjadele nr. 964 ning toodetakse, arvestades Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määrust EÜ 852/2004.
NSF SERTIFIKAAT

NSF SERTIFIKAATKäesolevaga rahvusvaheline audiitorkompanii NSF tunnistab, et ettevõttes Eden Springs Latvia korraldatakse iga-aastane audit ja talle kuuluvas vee tootmisrajatises on teostatud audit ning see on tunnistatud vastavaks EBWA poolt välja töötatud hügieeni, kvaliteedi ja hea vee tootmise nõuetele.TOIDUETTEVÕTTE TUNNUSTAMISE TUNNISTUS

TOIDUETTEVÕTTE TUNNUSTAMISE TUNNISTUSToidu- ja Veterinaarteenistus tõendab, et ettevõte Eden Springs suudab iseseisvalt tagada oma tegevuse ja toodangu (pakendatud joogivee) vastavuse normatiivaktides sätestatud nõuetele. Samuti tõendab, et ettevõtte tootmisrajatis ja tootmisprotsessid on riikliku järelevalve all ja neid kontrollitakse.


 

Puhas loodus...Eden joogivesi
Joogivee pakkumised

Kutsuge sõber Edeni
kliendiks ja me
anname teile väikese
kingituse
Juba meie klient?
Helistage 800 81 81
TASUTA PAKKUMINE

Võta ühendust kohe!

800 81 81

Miks valida Eden?

Meie vesi Meie vesi
Kohvi kvaliteet Kohvi kvaliteet
KOHVILAHENDUS

Tõeline Itaalia
espresso ühe
nupuvajutusega
ja ainult
0,25 € eest
MEIE TEENUSE KVALITEET
       Tooted
       Teenused ja nõuanded
       Pakkumised
       Energia töökohal
       Meist
     Votke meiega ühendust
  • Klienditeenindus: 800 81 81
  • Kirjutage meile
  • Eden Springs Estonia OÜ
    Peterburi tee 90g
    Tallinn 11415