Eden Springs the water and coffee company
Eden TootedTeenused  ja nõuandedPakkumisedEnergia töökohalMeistTee tilaus

Home Dotted Teenused ja nõuanded Dotted KKK
KKK
Eden vesi tekib aeglaselt ja looduslikult, asudes puutumatutes maakihtides. Eden joogivee tootmise koht asub Riiast tulles Tallinna poole asula lähistel nimega Ādaži, ökoloogiliselt soodsas ja puhtas kohas. Seal tuleb vesi maapinnale 70 meetri sügavusest, pärast seda, kui on kaua aega maasügavuses puhastunud ja mineraliseerunud. Erinevad geoloogilised kihid töötavad kui looduslik, mineraalidest moodustatud filter, mis kindlustab Eden veele tõelise puhtuse ja tasakaalustatud mineraalainete koostise.

Eden Springs tootmises vesi filtreeritakse ja villitakse pudelitesse. Ohutuseks teostatakse mikrobioloogiliste uuringute seeria. Kõik tootmisprotsessid on EBWA ning Läti Toidu-ja Veterinaarteenistuse poolt kinnitatud. Eden veele on sertifikaadi andnud Sertifitseerimiskeskus (BOVU Latsert).

Aizvert

Eden


Eden vesi vastab kõikidele Euroopa Liidus kehtestatud kvaliteedi normidele ja omab vastavaid kvaliteedi sertifikaate. Eden veetehas vastab rahvusvahelisele NSF kvaliteedinormidele ja omab ka vastavat sertifikaati. Meie vett võib kasutada joomiseks, keetmiseks ja söögi valmistamiseks.

Aizvert

Eden


Kui pudel on tühjaks saanud vahetage see. Võib olla tekkinud ka veeblokk. Tõstke pudel aparaadilt ja asetage tagasi aparaadile. Vastavat toiminut peate tegema 2 kuni 3 korda. Asetage topsid kraanide alal ja avage kraanid.

Aizvert

Eden


Veenduge et aparaat on elektrivõrku ühendatud. Kui aparaati on just suurel hulgal kasutatud siis jätke aparaat uut külma vett tootma. Kui probleem kordub siis võtke ühendust meie kleinditeenindusega 800 81 81.

Aizvert

Eden


Veenduge et tilgakoguja ei ole täis saanud. Veenduge kas pudel ei leki või on mõranenud. Kui pudel on katkine siis vahetage uue pudeli vastu ja markeerige vastav katkine pudel.

Aizvert

Eden


Isesulguv klapp on korgist lahti tulnud. Vee kvaliteet ei ole halvenenud ja te ei pea midagi tegema. Vesi on pudelis kindlalt suletud, kuid pudelit ei tohi tõsta aparaadilt enne tühjaks saamist vastasel korral voolab vesi välja.

Aizvert

Eden


Mõningad aparaadid mürisevad vee kuumutamisel, see on normaalne ja lõpeb mõne aja pärast

Aizvert

Eden

Kui te ei leidnud oma küsimusele vastust siis palun võtke ühendust meie klienditeenindusega 800 81 81.

Juba meie klient?
Helistage 800 81 81
TASUTA PAKKUMINE

Võta ühendust kohe!

800 81 81

Miks valida Eden?

Eden Euroopas Eden Euroopas
Miks juua meie vett Miks juua meie vett
KOHVILAHENDUS

Tõeline Itaalia
espresso ühe
nupuvajutusega
ja ainult
0,25 € eest


       Tooted
       Teenused ja nõuanded
       Pakkumised
       Energia töökohal
       Meist
     Votke meiega ühendust
  • Klienditeenindus: 800 81 81
  • Kirjutage meile
  • Eden Springs Estonia OÜ
    Peterburi tee 90g
    Tallinn 11415