Eden Springs the water and coffee company
Eden TootedTeenused  ja nõuandedPakkumisedEnergia töökohalMeistTee tilaus

Home Dotted Energia töökohal Dotted Ergutus töökohal


ERGUTUS TÖÖKOHALNo labā uz lielisko: Kafija  papildus enerģijas lādiņam.

Heast suurepäraseks: kohvist ammutatud energia.Kui vesi on heaolu ja töövõime alus, siis kohv lisab just selle koguse energiat, mis muudab head töötulemused suurepärasteks. Meist enamiku jaoks ei ole enda „käimalükkamiseks” midagi paremat värske kohvi lõhnast ja maitsest. Töötajatele hea kohvi võimaldamine on märk austusest ja tunnustusest. Kuid see on midagi palju enamat. Asudes ülesande kallale, kus on vaja pead kasutada, valmistame sageli esimese asjana tassi kohvi. See võib näida mõnulemisena, kuid tegelikult on kohvi näol tegemist produktiivse energia tõestatud allikaga.

Kohv suurendab töötajate tootlikkust ning mingeid lisakohustusi see ei too. See on energiasüst teie töötajatele ja ettevõttele. Ja nagu paljud head asjad elus, on kohv lisaks ka tervislik, kui seda mõistlikus koguses tarbida.

Kohv ja ergutusKafija un možums

Kohv on paljude kontoritöötajate eelistatud vaimne erguti, mis aitab neil keskenduda ja loominguliseks jääda. Värsketes uuringutes on taas kinnitatud, et kofeiin võimendab ja koondab meie vaimseid ja füüsilisi võimeid. Neuroteaduses on tõendatud, et kohv aktiveerib selliseid ajufunktsioone nagu tähelepanu, keskendumisvõime, planeerimine ja probleemide lahendamine. Näiteks Mayo kliinik ja Harvardi Ülikooli arstiteaduskond soovitavad isegi kohvi korrapärast tarbimist diabeedi ja erinevate vähiliikide ohu vähendamiseks. Kohv kinnitab seda. Nagu paljud asjad elus, on kohv tervislik, kui seda mõõdukalt tarbida.

Juba meie klient?
Helistage 800 81 81
TASUTA PAKKUMINE

Võta ühendust kohe!

800 81 81

Miks valida Eden?

Teenindus Teenindus
Keskkonnasõbralik ettevõte Keskkonnasõbralik ettevõte
KOHVILAHENDUS

Tõeline Itaalia
espresso ühe
nupuvajutusega
ja ainult
0,25 € eest


       Tooted
       Teenused ja nõuanded
       Pakkumised
       Energia töökohal
       Meist
     Votke meiega ühendust
  • Klienditeenindus: 800 81 81
  • Kirjutage meile
  • Eden Springs Estonia OÜ
    Peterburi tee 90g
    Tallinn 11415